Dejte si pozor na podvodné e-maily, které nabízejí půjčky!

Pokud vám přijde e-mail, který obsahuje přílohu s názvem “Cenová nabídka“, nebo “Jedinečná nabídka půjček“, pak takové e-maily okamžitě ze své schránky smažte a hlavně je označte jako SPAM. To vám pomůže do budoucna házet tyto odporné a podvodné e-maily přímo do SPAMové složky automaticky.

V čem jsou tyto nabídky nebezpečné?

Pokud otevřete přílohu těchto e-mailů, pak se připravte na to, že v nich může být malinkatý vir, který svému tvůrci odešle vaše osobní údaje a například přístupová hesla k bance. I když je drtivá většina bankovních systému vybavená ještě autorizací přes SMS zprávy, i tak je nevhodné, aby někdo tyto údaje vlastnil. Může si také prohlídnout vaší e-mailovou poštu, apod. a cíleně vám posílat e-maily v tom, co vás zajímá.

Pokud nebude takovýto e-mailzavirovaný, pak je jasné, že i když na takovéto nabídky odpovíte, pak se jedná o cestu do pekel. Takovéto e-maily v devadesáti-devíti procentech odesílají podvodné firmy, které vám slíbí hory doly, ovšem nic z toho nemají v plánu splnit. Jediné o co jim jde, je na vás strašně vydělat. A to bohužel také dokážou, když jim na nějakou takovouto nabídku kývnete.

Proto buďte opatrní a takovéto e-maily rovnou mažte. Vyplatí se to!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *