O2 Citi kreditní karty alias jak ušetřit na paušálu

Bohužel v České republice si mobilní operátoři dělají s cenami opravdu to, co samy chtějí a bohužel jim v tom nikdo nebrání. Pokud jste vedení u společnosti O2, pak zvažujte velmi výhodné O2 Citi kreditní karty, které vám pomůžou ušetřit nemalé prostředky za váš paušál.

Na výběr máte ze dvou variant, a to O2 Citi kreditní karta, nebo O2 Citi zlatá kreditní karta. Jak je z názvu patrné, tak O2 Citi zlatá kreditní karta bude mít daleko více výhod, než ta první.

O2 Citi kreditní karta nabízí 20% slevu na služby od O2, a to v celkové výši do 400,-Kč. Výše limitu činní cca trojnásobek průměrného platu. Úroková míra je na skvělých 1,99% a odklad doby splácení je až o 55 dní. Minimální měsíční splátka musí činit 3,20%.

O2 Citi zlatá kreditní karta nabízí 20% slevu na služby od O2, a to v celkové výši do 800,-Kč. Výše limitu činní cca trojnásobek průměrného platu. Úroková míra je velkorysých 1,99% a můžete si splácení odložit až o 55 dní. Minimální měsíční splátka činí 3,20%.

Pokud aktivně využíváte paušálu od O2, či jiných jejich služeb, pak jsou pro vás TYTO karty opravdovým požehnáním. TATO firma, která se zabývá jejich distribucí, je opravdu solidní, a tak se nemusíte ničeho bát. Verdikt zní – rozhodně doporučujeme!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *