Přehled nejlepšího spořicího účtů na českém trhu!

Dnešní člověk šetří, kde se dá. Jestliže máte každý měsíc nějaké rezervy, pak vám je doporučuji zhodnocovat, aby se neválely jen tak ladem na běžném účtu a vůbec nic nedělaly. Dnes již máte i takové spořicí účty, na kterých nemáte pevně zafixované peníze, se kterými nemůžete do určitého data disponovat. To je velkou výhodou, protože pokud akutně potřebujete peníze navíc, pak během pěti minut je můžete mít na běžném účtu bez příšerných poplatků za převod a za předčasný výběr!

Nejkvalitnější spořicí účet můžete získat u Equa bank, alespoň to tvrdí server uspory.cz, kde tento spořicí účet získal hvězdičku kvality a vyhrál celou kategorii. Tento účet nabízí úročení vkladu 2,3 % p. a. Řízení a vedení účtu je zcela zdarma. Měsíční výpis můžete dostávat zdarma elektronicky, nebo za poplatek 29,-Kč poštou.

Pokud si budete posílat hotovost přes běžný účet, pak je příchozí platba zdarma. Pokud ovšem budete peníze někam přeposílat, například na účet vašeho syna, či jiného člena rodiny, pak tato služba stojí 9,-Kč.

Co potřebuji k získání tohoto spořicího účtu?

K založení tohoto spořicího účtu budete potřebovat věk nad 18 let a trvalé bydliště na území České republiky.

Pokud vás tento produkt zaujal, pak se můžete více informací dozvědět ZDE a také tam naleznete reference již od stálých klientů a uživatelů tohoto spořicího účtu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *