Přehled třetího nejlepšího spořicího účtu na českém trhu

Na internetovém portálu uspory.cz obsadil spořicí účet myMoney spoření plus od banky Zuno třetí pozici, hned za velikány, jako je GE Money Bank a Equa Bank. Toto ocenění je velmi pěkné, když si vezmeme v potaz, že banka Zuno je na trhu nová a ještě by teoreticky neměla poskytovat takové služby, jako velké a stabilní banky.

Zřízení spořicího účtu myMoney spoření plus je zcela zdarma. Platební styk v podobě vkladů a výběrů je zde také zdarma, což je oproti konkurentům velká výhoda. Dokonce k tomuto spořicímu účtu dostanete internetové bankovnictví, abyste mohli mít přesný přehled o vašem spořicím účtu. Platební karta, jak to bývá běžné u spořicích účtů, zde není.

Úroky se připisují měsíčně a měna, ve které můžete spořit, jsou české koruny. Za měsíční vedení spořicího účtu a elektronické výpisy nic neplatíte. Úroková sazba je zde na krásných 2,50%.

Více informací o tomto spořicím účtu včetně referencí můžete naleznout ZDE. Jedná se o výborný spořicí účet, který vás má jistě čím zaujmout, a proto moc neváhejte, protože jako u všech spořicích účtů je nabídka limitována, protože banka vymyslí za pár měsíců nový produkt, který může, ale nemusí být výhodnější než tento. Za podívání na informace nic nedáte, a proto pokračujte odkazem uvedeným výše.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *