Rozdíl mezi kreditní kartou Citi Life a Gold

Mezi hlavní výhody kreditní karty Citi Life patří 750,-Kč bonus, který dostanete při sjednání kreditní karty online. To má svoje výhody nejenom pro TUTO půjčovatelskou firmu, která získala řadu ocenění, ale také pro vás. Vyhnete se frontám na pobočkách a ještě ušetříte. No neberte to! Minimální měsíční splátka činí 3,20% z dlužné částky. Výše limitu kreditní karty je 600 000,-Kč.

Jak už je z názvu patrné, tak kreditní karta Gold bude mít trochu markantnější výhody. TATO kreditní karta nabízí hlavně vysoký kreditní limit a nadstandardní služby. Minimální měsíční splátka činí 3,20% z dlužné částky. Výše limitu kreditní karty je 600 000,-Kč.

Ať už si vyberete jakoukoliv z těchto kreditních karet, vězte, že se rozhodně vyplatí. Dostanete totiž velmi malou měsíční splátku a můžete si půjčit opravdu velkou sumu. Citi Life bych spíše doporučil rodinám, či párům a Gold podnikatelům, protože tato karta disponuje nadstandardními službami, které se vám budou líbit, a možná jich využijete.

Půjčujte si opět tolik, kolik dokážete splácet. Nikdo nechce být neplatičem a život neplatiče je opravdu těžký, složitý a plný stresu. Tomu se můžete lehce vyvarovat tím, že nebudete přeceňovat své možnosti, nebo možnosti své firmy.

Bezúročné období je u obou karet 55 dní a úroková míra je 1,99%, což je na dnešní dobu opravdu krásné. Neváhejte a věřte kvalitním firmám! Vyplatí se to!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *