Rychlá půjčka Kredia – peníze do deseti minut!

Jestliže budete poprvé využívat služeb společnosti Kredia, pak si můžete půjčit “jen“ 1000,-Kč. Další půjčku, pokud tu první řádně splatíte a nebudou s vámi žádné problémy, si můžete vzít v hodnotě 4000,-Kč. Splatnost půjček od Kredii je 15 dní.

Největšími výhodami této půjčky jsou fakty, že nemusíte mít ke sjednání půjčky ručitele. Můžete si půjčit na cokoliv, takže nejste vázaní tím, za co půjčené peníze můžete utratit, a za co ne. Pro stávající klienty nabízí Kredia bleskové schválení půjčky. Ti, co si budou půjčovat poprvé, si musí chvilku počkat.

Vyřízení půjčky je do deseti minut od zažádání. Nemusíte chodit na pobočku společnosti, ale vše můžete vyřídit z pohodlí vašeho domova, tedy online. Máte také možnost prodloužení splatnosti, ale toto prodloužení se nevyhne nějakým poplatkům.

Výhodou, na kterou bych málem zapomněl, je také fakt, že u této půjčky nemusíte řešit RPSN a další termíny, které nám říkají, kolik člověk zaplatí navíc. Za každou půjčku zaplatíte pevně stanovený poplatek, který zaplatíte ve splátkách, a dále se již částka nezvedá.

Více informací o půjčce, možnost sjednání online a názory stávajících zákazníků můžete naleznout ZDE! Pokud potřebujete půjčit jen malou částku, pak využijte služeb Kredia. Jistě neprohloupíte, protože se jedná o čestnou společnost, u které je jasné, co od vás chce a co vám nabízí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *