Jak správně vyřešit pojištění bydlení?

 

Nestačí jen vybrat pojistku a podepsat smlouvu. Když si nedáte pozor, budete zbytečně platit za pojištění, které vám nebude k ničemu. Jak si s výběrem poradit a co kromě základu budete ještě potřebovat?

Výběr varianty – vsaďte na nejčastější volbu

Ti, kdo chtějí mít pojištěné bydlení a žít s jistotou, že v případě škod dostanou náležitou finanční kompenzaci, nejčastěji volí pojištění majetku. Jedná se totiž o kombinaci pojištění domácnosti (které se vztahuje jen na movité věci) a pojištění nemovitosti, které zase kryje škody na budovách. Nejpopulárnějším produktem na trhu je v současné době pojištění 2. generace Bezpečný domov Plus od pojišťovny Ergo. Jako top produkt ho zvolili klienti v hodnocení na nezávislých finančních serverech. Jeho největší výhodou je, že je možné ho sjednat i pro rekreační objekty, což dříve nebylo možné. Lidé ho volí i pro záruku, že se vyhnou nebezpečnému podpojištění. Ke sjednání totiž není třeba odhad, výše pojistného se určuje jednoduše podle m2.

Online za chvilku

U Ergo je možné sjednat pojištění domácnosti online, a to během krátké chvilky. Stačí znát jen m2 a vyplnit několik povinných údajů. Každý klient si sám volí ještě frekvenci splátek pojistného, může to být třeba i měsíčně nebo také jednou ročně. Platbu je u Ergo možné provést hotově, vkladem v hotovosti, poštovní poukázkou, převodem z účtu, inkasem či pomocí SIPA.

S bonusy je to lepší

ERGO pojišťovna si navíc pro každého klienta, který si sjedná pojištění Bezpečný domov Plus, připravila příjemný bonus v podobě pojištění odpovědnosti zdarma. Proč se tuto pojistku hodí mít? Čtěte například zde. A pokud chcete získat ještě větší ochranu, vyplatí se vám, když si jako doplněk sjednáte ještě pojištění nahodilého poškození nebo odcizení a také pojištění prodloužené záruky. S ním si u nově koupených spotřebičů prodloužíte záruku o 36 měsíců nad rámec té zákonné.


[ssba-buttons]


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *