Jedinečný luxus v podání více než 30 nových vil! Volné ještě jsou!

Poptávka po luxusním bydlení v Praze roste, ovšem nabídka pokulhává. Když už se nové luxusní domy nebo byty objeví, jsou rychle prodány. Jedním z nových projektů, o které je velký zájem, jsou Vily Chuchle. Nad ostatními vyniká provedením i umístěním. Z nového bydliště budou mít rezidenti Prahu jako na dlani.

Skvělá lokalita jako velká výhoda

Prvním velkým bonusem projektu je jeho umístění. Vily jsou zasazeny do jedinečného prostředí městské části Praha 5. Vyrostly na severovýchodním svahu přímo nad chuchelským dostihovým závodištěm, konkrétně se staví podél ulice Na Hvězdárně, v ulicích Kopalova, Ceplechova, Adlerova a Bochníčkova. Aktuálně se na velmi lukrativních pozemcích nachází 30 vil, které jsou určeny pro jedno i vícegenerační bydlení. Lokalita patří mezi klidné části Prahy, současně nabízí veškerou občanskou vybavenost. Rezidenti určitě ocení rychlé spojení s centrem i periferií, a to autem i MHD.

Moderní řešení i volné pozemky

Luxusní vily a domy jsou navrženy v moderním duchu tak, aby uspokojily i ty nejnáročnější. Na výběr je několik dispozic: 4+kk, 5+kk, 6+kk a 7+kk & 1+kk. Za architektonickým řešením projektu stojí renomovaný ateliér A69 – architekti. Chloubou každé vily je terasa o rozměrech 24 až 41 m2 i prostorná zahrada. Ke každé patří 1 nebo 2 garážová stání. Realizátoři mysleli i na případ, že si někdo bude chtít postavit dům podle svých představ. V místě jsou proto k dispozici i volné pozemky, které jsou zasíťované (voda, kanalizace, plyn, elektro a optický datový kabel) a je k nim postavena příjezdová cesta.

Tři stádia a rychlost

Vily na prodej jsou ve 3 stádiích: kolaudační minimum, vizuální minimum a hrubá stavba. Aktuální přehled volných vil a pozemků je k dispozici na vilychuchle.cz, kde najdete i kontakt na prodejce. Pokud vás projekt osloví, moc dlouho se nerozmýšlejte. Pokud chcete koupi řešit pomocí hypotéky, přečtěte si ještě tento článek, chystají se totiž hodně velké změny.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *