Rodinný dům na klíč

Rodinný dům na klíč

Díky stavbě na klíč se vyhnete veškeré námaze a starostem se stavbou domu. Ušetříte spoustu svého času i nákladů. Firma vám obstará projekt domu, zajistí vše spojené se stavbou, kterou vám předá už kompletní. Bude vám navíc předem stanovena cena za kompletní práce, která už pak není nijak navyšována. Na stavbu pak máte určitou záruku.

Výhody

Velkou výhodou domů na klíč je to, že se stavbou nemáte vůbec žádné starosti. Vyhnete se shánění materiálů, řemeslníků, nečekaným výdajům. Stačí si jen vybrat jednu z odborných firem, která tyto služby nabízí, podepsat smlouvu a zaplatit předem dohodnutou částku. Ta už se pak v průběhu stavby nemění a je jasně stanovená ve smlouvě.

Projekt

Projekt domu na klíč si předem vyberete. Firmy obvykle disponují vzorovými katalogy nebo webovými stránkami, kde najdete profily jednotlivých domů. Na výběr obvykle máte z velkého množství typů. Vámi vybraný projekt se pak ještě dá upravit podle vašich představ.

Celá stavba nebo jen část?

Firmy obvykle nabízí jak kompletní stavbu domu, tak i jeho části, např. hrubé stavby. Firma zajišťuje sama i dodavatele stavby.

Cena

Cena za dům na klíč je předem daná a neměnná. Výjimku tvoří pouze situace, kdy vy sami v průběhu stavby chcete něco změnit či máte nějaké zvláštní požadavky.

Cena stavby je samozřejmě různá podle typu domu. Pokud si vyberete ten nejskromnější a nejmenší co do rozlohy, nejjednodušší,… může vás cenově vyjít na cenu kolem jednoho milionu korun. Ty větší typy domů se pohybují řádově kolem dvou až tří milionů a výš.

Ceny se pravidelně aktualizují a jsou ověřené. Každá z firem má daný ceník a pokud nevyžadujete na stavbě žádnou změnu, platíte vždy sumu, která je v něm uvedená.

Kompletní stavba

Firma vám zajistí kompletní práce od provedení základů stavby, přes zednické práce až po konstrukci střechy. V ceně jsou obvykle zahrnuty okna i dveře. Stavba, kterou vám firma předá, bude kompletně připravena k nastěhování a zařizování. V domě už budou hotové elektroinstalace, budou položeny podlahy, vytápění, bude vymalováno a obloženo.

Nastěhujete se tak jak říkajíc do hotového.

Délka trvání stavby

 Také doba trvání stavby je předem daná a firma vás s ní samozřejmě seznámí. Měla by být uvedena ve smlouvě a firma by se pak měla držet konkrétního časového harmonogramu.

Pozemek

Pozemek si buď zajišťujete sami a nebo vám ho zajistí samotná firma. V cenách uvedených v katalozích firem pozemek obvykle zahrnutý není.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *